IN MEMORIAM

Blečkovi se bohužel objevila na varleti cysta, která se začala zvětšovat, a tak veterinář doporučil v rámci odstranění cysty kastraci, aby se předešlo případné recidivě. Bleček tedy již není krycím psem.

Naše CHS Srdce Hodolan sice existuje teprve krátký čas, srdce Hodolan ale slavilo 87.narozeniny. Kdo ? No přece tatínek Bohumil Březovský - srdce chovatelské stanice z Hodolan, dlouholetý chovatel nejen psů, ale i drobného zvířectva, exotů a také včelař.

Rasty onemocněl boreliózou, bohužel bez příznaků. Než jsme cokoliv zjistili, napadla mu ledviny, které následkem toho selhaly.

Lady z Hodolan

08.06.2010

Lady byla po určitý čas nejstarší členkou naší smečky. Narodila se v Krčmani 8.6.2010. Jejími rodiči byli Feli z Mokrovous a Ch. Béďa Haf z Jundrova. Ladynka se postupně stala maminkou vrhů O, P a R. Z jejích potomků máme v rodině Petulu. Lady nás opustila nečekaně bez jakýchkoliv předchozích náznaků potíží 14.2.2020 ve věku 9 let a 8 měsíců....

Smutná zpráva

V pátek 4.9.2020 dotlouklo srdce našeho milovaného taťulínka Bohumila Březovského. Děkujeme za vzpomínku na něj, na jeho optimismus a smysl pro humor.