Tatínek našich štěňátek slaví další výstavní úspěch

26.05.2019
Rover s cenami ( skoro se za nimi ztrácí ) :-D
Rover s cenami ( skoro se za nimi ztrácí ) :-D

Včera se v areálu kempu Knížecí rybník v Zárybničné Lhotě u Tábora konala tradiční Speciální klubová výstava Klubu švýcarských salašnických psů, který zastřešuje a řídí chov všech 4 plemen trikolorních švýcarských pasteveckých psů. Na výstavu bylo přihlášeno celkem 342 psů a fen všech 4 plemen.

Tatínek našich štěňátek - interšampion ( C.I.B.), grandšampion CZ a SK, šampion CZ a SK a junioršampion CZ a SK Rover Riomadea Grande ke svým výstavním úspěchům přidal jeden z nejcennějších. V tomto i na světové poměry nevídaném počtu psů na SKV se vůbec neztratil. Naopak ! 

Ve třídě vítězů získal 1. místo a další čekatelství šampionátu CAC, v následujícím srovnání s ostatními berňáky - psy s oceněním CAC titul Vítěz speciální výstavy, BOB (vítěz plemene - v konkurenci s fenami) a BIS - nejkrásnější pes Speciální výstavy (přihlášených 342 psů). Tedy absolutní vítěz celé výstavy !

Ještě jednou tímto gratulujeme Rovíčkovi a jeho majitelce Jarušce Maškové ze Záryb.

Jsme hrdí, že právě tatínek našich dětiček se dostal na stupeň nejvyšší.

Současně jsme šťastní, že svou podobu otiskl právě do podoby většiny našich štěňátek. Věříme, že i zdraví obou rodičů si ponesou štěňátka do života.

Chcete-li srovnat podobu Pusinčiných a Rovíčkových dětí s tím, jak oba rodiče vypadali v podobném věku, Rovíčka najdete zde a Pusinku na přiloženém fotu. Podoba s tatínkem je více než zřejmá. Pusinka ji evidentně ovlivnila mnohem méně.

Carrera - Pusinka - 6 týdnů
Carrera - Pusinka - 6 týdnů
foto méně zakrývající psa :-D
foto méně zakrývající psa :-D
ceny z 25.5.2019 SKV Zárybničná Lhota
ceny z 25.5.2019 SKV Zárybničná Lhota